Nem talál valamit az oldalunkon? Nem világos valamelyik funkció? Munkatársaink szívesen segítenek Önnek eligazodni a Kitvalasszak.com portálon.Csak adja meg nevét, e-mail címét és írja meg miben segíthetünk és mi hamarosan felkeressük Önt.

TartalomkeresőKeresőszó: "A-Híd Szeged Beton" (11 találat)

Sport

Szeged Beton-Honvéd összecsapás

2012.04.24
A vártnál sokkal könnyebb mérkőzésen kerekedett felül az A-Híd Szeged Beton VE együttese a Honvédon a bajnoki bronzmeccs első összecsapásán.

Nem írt történelmet a Szeged Beton

2012.04.19
A csapat nem tudta legyőzni a horvát Mladost Zagrebet, s ezzel nem jutott be a Bajnokok Ligája négyesdöntőjébe.

Szeged Beton-Eger 11-14

2012.04.11
A harmadik negyedben szerzett hátrányt nem tudta ledolgozni az A-Híd Szeged Beton együttese, s bár a végéig küzdöttek a srácok, 11-14-re kikaptak az Egertől. A két győzelemig tartó elődöntő állása így 1-0 a hevesiek javára.

Szeged Beton VE-ZF-Eger összecsapás, ma este

2012.04.10
Szeged - Ma 18 órakor – a pénztár 17 órakor nyit (!) – az újszegedi sportuszodában a már említett ZF- Egerrel mérkőzik a Szeged.

Az A-Híd Szeged Beton a Népligetben is győzött

2012.03.29
A Vodafone férfi vízilabda negyeddöntő visszavágóján is gólzáporos győzelmet aratott az A-Híd Szeged Beton együttese, így összesítésben 2-0-s sikerrel jutott a bajnokság legjobb négy csapata közé.

A-Híd Szeged Beton-FTC 17-8

2012.03.27
Nem sok esélyt hagyott az A-Híd Szeged Beton együttese az FTC-nek a bajnoki rájátszás negyeddöntőjének első mérkőzésén: Molnárék 17-8-ra verték a fővárosiakat a vásárhelyi Gyarmati Dezső Sportuszodában.

Vízilabda: kötelező Beton-győzelem

2012.03.19
Az ellenfél tabellán elfoglalt pozíciójából kiindulva kissé nyögve nyelősre sikeredett első félidő után nagyon simán hozta a kötelezőt az A-Híd Szeged Beton VE vasárnap esti bajnoki mérkőzésén.

Csoportgyőztes a Beton!

2012.02.27
Az évadban már sokadik alkalommal írt történelmet az A-Híd Szeged Beton férfi pólócsapata: a Vincze-legénység a címvédő Partizan Beograd 9–8-as legyőzésével csoportgyőztesként jutott a Bajnokok Ligájában a nyolc közé.

Bevette a Szeged Beton az egri várat

2012.02.10
Már sokadszor írt történelmet az A-Híd Szeged Beton: amióta felépült Egerben a Bitskey-uszoda, még sosem tudott abban nyerni a férfi vízilabdacsapat, amely a Bajnokok Ligája csoportkörében szerdán 10–9-re verte a hazaiakat.