Nem talál valamit az oldalunkon? Nem világos valamelyik funkció? Munkatársaink szívesen segítenek Önnek eligazodni a Kitvalasszak.com portálon.Csak adja meg nevét, e-mail címét és írja meg miben segíthetünk és mi hamarosan felkeressük Önt.

TartalomkeresőKeresőszó: "Szeged Beton- Eger" (10 találat)

Sport

Szeged Beton-Eger 11-14

2012.04.11
A harmadik negyedben szerzett hátrányt nem tudta ledolgozni az A-Híd Szeged Beton együttese, s bár a végéig küzdöttek a srácok, 11-14-re kikaptak az Egertől. A két győzelemig tartó elődöntő állása így 1-0 a hevesiek javára.

Továbbra is veretlenül: Szeged Beton-Vasas 10-8

2011.12.07
Egy kőkemény mérkőzésen parádés győzelmet aratott a Szeged Beton csapata a bajnokság második helyezettje, a Vasas ellen a férfi vízilabda OB I 10. fordulójában.

Kunactól elvárható, hogy a Beton erőssége legyen

2011.08.03
A nyári átigazolási időszak egyik szenzációja, hogy a horvát férfi vízilabda-válogatottal 2007-ben világbajnoki aranyérmet nyert Aljosa Kunac a Fradiból a Szeged Betonba igazolt. A bajnoki bronzérmes gárda felkészülési munkájába hétfőn csatlakozott a klasszis.

Átigazolási adatbank: Hegedüs a nagy fogás

2011.07.18
Minden élvonalbeli megyei csapat számára véget ért a 2010/2011-es szezon. A játékosok már a szabadságukat töltik és töltötték – a Pick Szegednél már a felkészülés is elkezdődött –, az uborkaszezonban viszont a csapatvezetők serényen dolgoznak.

Szeged Beton: nagy lépés a bronz felé

2011.05.16
A férfi vízilabda OB I bronzcsatájának első felvonását a remekül küzdő és játszó Szeged Beton idegenben nyerte meg a Honvéd ellen. A visszavágót hétfőn 18 órakor Szegeden játsszák a csapatok.

Az egri vár továbbra is bevehetetlen a Betonnak

2011.02.14
Továbbra sincs szerencséje a Szeged Beton férfi pólócsapatának az Egerrel. Az OB I 17. fordulójában a hevesiek megismételve a két csapat őszi szegedi ütközetét, valamint a magyar kupa elődöntőjét, a Bitskey uszodában is magabiztosan győzték le (12–7) a sok hibával játszó Tisza-parti gárdát.

Szeged Beton: másodpercekre a sikertől

2011.01.10
Hiába vezetett másodpercekkel a vége előtt a Szeged Beton férfi vízilabdacsapata Montenegróban, a Primorac Kotor elleni Euroliga-mérkőzésen, a végén a hazai együttes egyenlíteni tudott, és 9–9 lett a végeredmény. A bravúros pontszerzésnek köszönhetően még él a Tisza-parti alakulat továbbjutási reménye.

Szeged Beton: Három pont a zsebben

2010.12.15
A férfi vízilabda OB I 11. fordulójának egyetlen tegnapi meccsén a remekül küzdő Szeged Beton nagy csatában Szolnokról is elhozta a három pontot.

A Beton letarolta a Szentest is

2010.11.29
Elsöprő első negyeddel, imponáló játékkal, fölényes győzelmet aratott a Szeged Beton férfi vízilabdacsapata az ob I 7. fordulójában az újszegedi sportuszodában. Az első nyolc perc után már csak a gólkülönbség volt kérdés.