Kérdése van? Segítünk!

Nem talál valamit az oldalunkon? Nem világos valamelyik funkció? Munkatársaink szívesen segítenek Önnek eligazodni a Kitvalasszak.com portálon.Csak adja meg nevét, e-mail címét és írja meg miben segíthetünk és mi hamarosan felkeressük Önt.

Vízilabda: kötelező Beton-győzelem

Az ellenfél tabellán elfoglalt pozíciójából kiindulva kissé nyögve nyelősre sikeredett első félidő után nagyon simán hozta a kötelezőt az A-Híd Szeged Beton VE vasárnap esti bajnoki mérkőzésén.

2012.03.19

Az első játékrészben a papírformának megfelelően elhúzott a hazai csapat, ám a folytatásban adok-kapok jellegű gólzápor alakult ki 5-1-es szegedi vezetésnél, így 6-3-as félidővel fordultak a felek. A szünet után aztán beindult a Vincze Balázs-féle gőzhenger, Sziporkáztak a Beton mesterlövészei. Az edzőmeccs jellegűnek is betudható találkozón végül 14 góllal nyertek a Tisza-partiak (20-6), akikre következő alkalommal sokkal nagyobb falat vár, ugyanis szerdán a Vasas otthonába utaznak Hegedüs Gáborék.

Férfi vízilabda OB I 20. forduló:

A-Híd Szeged Beton VE – Orvosegyetem SC 20-6 (3-0, 3-3, 7-2, 7-1)
Szeged, újszegedi sportuszoda, 200 néző. Vezette: Fekete, Rubos.
Beton: Molnár D. – SOMOGYI 3, Hegedüs 2, Turzai, Kayes, Younger 1, JUHÁSZ 3. Csere: TÖRÖK 4, LEHMANN 2, Kiss Cs. 1, Kunac 2, VARGA P. 2, Bálint. Vezetőedző: Vincze Balázs.
OSC: Varga V. – Benczur 1, SZÉCSI D. 2, Szentesi, Pecz, Galambos 1, Tiba. Csere: KISS GY. 2, Baghaturia, Cserdi, Zentai, Bencz, Balla, Ádám (kapus). Vezetőedző: Bíró Attila.
Gól – emberelőnyből: 8/5, ill. 4/4. Ötméteresből: 1/1, ill. 1/1.
Kipontozódott: Hegedüs (24′ – cserével végleg), ill. Tiba (28′).

Vincze Balázs: “A második félidőben felszabadultan játszottunk, így sikerült sok góllal nagyarányú győzelmet aratnunk.”