Kérdése van? Segítünk!

Nem talál valamit az oldalunkon? Nem világos valamelyik funkció? Munkatársaink szívesen segítenek Önnek eligazodni a Kitvalasszak.com portálon.Csak adja meg nevét, e-mail címét és írja meg miben segíthetünk és mi hamarosan felkeressük Önt.

A Beton letarolta a Szentest is

Elsöprő első negyeddel, imponáló játékkal, fölényes győzelmet aratott a Szeged Beton férfi vízilabdacsapata az ob I 7. fordulójában az újszegedi sportuszodában. Az első nyolc perc után már csak a gólkülönbség volt kérdés.

2010.11.29

Egyértelmű Beton-győzelemre számítottunk a szomszédvárak összecsapásán, de az eredmény talán még így is váratlan. Az első negyed pedig különösen.
A folytatásban visszavett a Beton, félidőre 11-2-vel mentek Somogyi és Molnár újabb találatai valamint Éles Vilmos szépítő gólját követően.
A mérkőzés második felében valódi örömpólót játszott a Beton és játszott a Szentessel is, gyakorlatilag úgy értek el gól Molnár Tamásék ahogy akartak. Kásás Zoltán vezetőedző ma is helyet adott a máskor háttérbe szorulóknak, védett Németh Zsolt (még hozzá igen jó teljesítménnyel), gólt lőtt Nádasdi Zala is. A végén pedig már csak az volt a kérdés mennyi lesz a gólkülönbség. Az 14 lett, a végeredmény pedig 20-6.

A hét folyamán lejátszott három bajnokin a Szeged 53 gólt lőtt és 18-at kapott, amivel pontosan megduplázta gólarányát (+70). Lőtt gólokban már az éllovas Vasast is megelőzte. A csapat ezzel feljött a tabella második helyére, épp gólarányával megelőzve a Honvédot, melynek azonban meccshátránya is van. Molnár Tamás 27 gólos, egyre magabiztosabban vezeti a góllövőlistát. Azonban a statisztikákat böngészve ne bízzuk el magunkat. Az igazán komoly ellenfelek még hátra vannak, közülük eddig csak az Egerrel mérkőzött meg a Kásás-legénység, és bizony csaknem megalázó vereséget szenvedett hazai környezetben (a magyar kupa elődöntőjét most inkább meg se említsük!). December 8-án az FTC ellen idegenben nem lesz könnyű dolguk Komlósiéknak, azután pedig 12-én jön a Honvéd egy valódi rangadóra. Addig azonban akad még más bajnoki meccs is. Viszont a jelenlegi legfontosabb ellenfél egyáltalán nem magyar csapat: szerdán utazik a 2009-es LEN Kupa-győztes Montenegróba a Jadran Herceg Novi elleni Euroliga-selejtezőre. Egyelőre erre kell koncentrálni.

Ezt a cikket olvasta már?

Bajnoki döntő, második meccs

A Pick Szeged csapata vasárnap 12 órakor a BB-liga döntőjének második mérkőzésén az újszegedi sportc...