Kérdése van? Segítünk!

Nem talál valamit az oldalunkon? Nem világos valamelyik funkció? Munkatársaink szívesen segítenek Önnek eligazodni a Kitvalasszak.com portálon.Csak adja meg nevét, e-mail címét és írja meg miben segíthetünk és mi hamarosan felkeressük Önt.

Magabiztos győzelmet aratott a Bodrogi Bau

Hazai medencében a Bodrogi Bau Szentes együttese 10-8-ra legyőzte az Újpestet a férfi vízilabda OB I 9–13. helyért rendezett rájátszásában.

2011.05.02

Magabiztosan győzte le az Újpest együttesét a Bodrogi Bau Szentesi VK férfi vízilabdacsapata az OB I 9–13. helyéért megrendezett rájátszásában. Tóth László csapata Németh Dániel góljával szerzett vezetést a meccsen, ám a sereghajtó vendégek ekkor még egyenlítettek, és egészen a harmadik negyedik tartották az 1–2 gólos különbséget. 5–4 után három hazai találat született, majd 10–5-re is elhúztak Turzaiék, a lila-fehéreknek pedig csak arra maradt erejük, hogy a hajrában kozmetikázzák az eredményt.

Tóth László: – A sok fiatallal felálló csapatom érvényesített a papírformát az újpestiek ellen.

Ezt a cikket olvasta már?

Szeged Beton-Eger 11-14

A harmadik negyedben szerzett hátrányt nem tudta ledolgozni az A-Híd Szeged Beton együttese, s bár a...